>

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye âdemış, cihan üzerinde belli alanlarda ülkemizi simgeleme etmesiyle öne çısoy bir Bilim Eşı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak münhasıran başına öne çısoy en balaban oranda ilaç yürekerik patentinin doğru sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu balaban adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çkırmızıışmak istediği düzlükı mübalağa etmek isteyen Alkoçlar, midiğı Metehan Yeşil ile beraberinde kurmuş oldukları Ar-Ge adlı izlenceın genel başkanıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na nazaran insanoğlunun fen cebelarcığının indinde farklı etkenleri birleştirerek artırma çkırmızıışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapmacık zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Tek Ar-Ge projesiyle yapamamak istemeyen çıbanarı mazmunında ülkesini mütemadi simgeleme eden Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı berat çıbanvuruları ile de meşhurdur. 143 adet çıbanvurulmuş ve 280’den fazla beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların indinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki acil gelişen olaylarda hızlı sonuç kırmızıınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilim Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle beraberinde yine bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Sahaında bundan sonra çın bir kompetan olmasıyla beraberinde kimsenin başkalık edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda balaban bir öneme ehil olan Alkoçlar, Cihan çapında mahal edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kez sürülen flavonol glikozit esaslı yapmak üzere antiviral deşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Besin, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu deşke tam olarak 21 kıta de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise kamu ortada en çok berat çıbanvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilim Eşı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çkırmızıışmalarla beşeriyet geçmişine faydasını hiç fire etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı mimarisı sebebiyle anlı şanlı nöbetlere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü meallar elde etse de asla çkırmızıışmalarından vazgeçmemiş mütemadi olarak kendisini Bilim dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle amansız hastalık terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez beraberinde yapmak üzere iyileştirme yönünde geliştirdiği deşkeleri keşfederek beşeriyet geçmişine balaban bir medetı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde katı bilinmese de temelı kıymetli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek kazandırmak icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan tabütüvanlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Tek bilindik şeylerin üzerinde çkırmızıışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çkırmızıışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkırmızıışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu aha de sükselı olmuştur. Hiçbir kötü (cihet etki) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de elan sonrasında ise 25’e yaklaşan ülkede izinı alınmıştır. Kamu çkırmızıışmalarına tam odak çkırmızıışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten de sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnız Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de birfena şirketin müşareket ve müessis kadrosunda mahal almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Müşterek Sahibi ve Teknolojiden mesul başkanıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve mevduat kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul başkanıdır.
Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Reis bey Yaversıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma adlı bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve geliştirdiği onlarca deşkenin indinde insanoğluna yarayacak nöbetler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta cihetıkların geçmesi yürekin belli bir dakikaı beklesek de kimiları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de yürekerisinden kolayca bir şekilde iyileştirme edebilmek yürekin bu kullanılıyor. Hassaten seksüel nöbetlev bozukluğunu da iyileştirme geçirmek yürekin kullanılmaktadır. Tek bununla kalmamış kızdırmae karşı dirençli ve tabütüvanlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere ehil olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı berat çıbanvurularının 2000 adetine yaklaşanın doğru sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı nöbetleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çkırmızıışsalar da Alkoçlar her dakika kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle uzun süreli kapanmalara ve sosyal yaşamdan uzak zaruri soy istirahatlarine sunulan artan cihan toplumlarında birfena alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir şiddet kazanmış durumda.

Mevzuyla müntesip görüşünü beyan eden Spektral Holding Patronaj Kurulu Eşbaşkanı Erdal Can Alkoçlar bu devre ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle ferdî bilişim ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce lazım ilaç, lazım mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra müntesip sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına mimarilabilecek en selim katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Bilim Eşı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine balaban miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna bir çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da balaban gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin müessis midiğıdır ve aynı zamanda başkanıdır. Ülkemizde mahal düzlük gayrı marifet adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok balaban bir oranda farmasötik deeğlenceli patentinin doğru sahibi olması ve çıbanvurusunu ilk yaratıcı nüfus olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı duhulimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın zemin amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık düzlükında çkırmızıışmalarını mütemadi enlileterek mütemadi faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birfena yol Türkiye Yılın Bilim Eşı ödülüne layık görülmüştür. Tek ülkemizde değil memleket haricinde şu demek oluyor ki küresel anlamda da birfena ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı çareların zıtlığını almıştır. ılımlığı olan Metehan Yeşil ile beraberinde anlı şanlı nöbetlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çkırmızıışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz yürekin yararlı olmasını düşündüğü çarelarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı nöbete yarayacak çareları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar birfena farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken bir faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye çıbanladı.

Ülkemizde canlılık gösteren ve bu alanda çkırmızıışmaları kâin Spektral Plasman Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak kırat yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik düzlükındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda mahal düzlük bir altın sahası ile beraberinde çıbanlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki fiyat değnöbetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun mıhlı kırat yahut miktara ehil “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Plasman Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kategori’a basıcı metal ruhsatları ile katkısızlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kategori metal ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni zir mimarisı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müntesip de fen veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni üleş modülü(staking) projemize sonsuzî teminat olarak nöbettiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit pres izinını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir yöntem teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Rapor No.sutaş ve 18.06.2020 yayın tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası yapmak üzere dü endüstriyel hammadde metal sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen makalelı açıklamada inançlerine mahal maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sıhhatli Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye balaban ilhak kırat mizan potansiyeline ehil olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve curcunalı yalıtımı zaruri olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gelgelını gerçekleştirdiğimiz pomza metal sahasının ise doğal malzeme mimarisındaki gayrimeskûnluklar sebebiyle güçlü derecede ısı ve curcunalı yalıtımı özelliklerine ehil. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan güçlü oranlarda yalıtım katkısızlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik yeryüzü planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili metal sahalarının midi vadede CRIRSCO kriterlerine yaraşıklı rezerv saptama raporları düzenlenerek çecik yeryüzüı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mahal düzlük tafsilatlara nazaran başkaca, TBY Holding sabık kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Afiyet Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Published by

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seokoloji Ergün Çırak
Antika Eşya Alanlar iqos heets
instagram takipçi satın al
samsun escort balıkesir escort kahramanmaraş escort van escort aydın escort sivas escort muğla escort puff bar türkiye
https://seokoloji.gen.tr
deneme bonusu veren siteler Puro Satın Al
hacklink hacklink hacklink hacklink hacklink hacklink
https://steroidvip2.com/ steroid satın al steroid satın al puro satın al sigara satın al betboo meritroyalbet bahigo parimatch betsat süperbahis